درباره عالی مقام

حاج اکبر فصیحی از سال 1349 فعالیت خود را در زمینه آجیل و خشکبار آغاز نموده و با پشتکار خود توانست اولین حجره و کارگاه خود را در بازار تهران خیابان ری افتتاح کند.

ایشان با اطلاعات فردی خود در زمینه فرآوری آجیل و با روش های خاص و فروش اجناس درجه یک به صورت گرم و تازه با نازلترین قیمت و جلب نظر مشتریان توانست در بازه زمانی کوتاهی به دلیل گسترش فعالیت و افزایش شمار مشتریان و تقاضای محصول کارخانه ای در شهرک صنعتی چرمشهر به مساحت بالغ بر 5000 متر مربع و ظرفیت فرآوری و بسته بندی 30 تن محصول در روز با بالاترین کیفیت راه اندازی کند و با گذشت حدود نیم قرن حاج اکبر به همراه فرزندان خود عهده دار این مسئولیت هستند و توانستند اجناس خود را در قالب برند تجاری خشکبار عالی مقام در سطح کشوری و بین المللی از جمله کشورهایی همچون امارات، استرالیا، سوئد و اتریش گسترش دهند.

در حال حاضر مشتریان عمده میتوانند با خیال آسوده از کیفیت و مرغوب بودن محصولات به تنها شعبه این فروشگاه در استان تهران، چهار راه مولوی، کاروانسرای خانات پلاک 66 مراجعه کنند.

امروز برند عالی مقام علاوه بر فعالیت گسترده به صورت عمده، فروشگاه اینترنتی نیز راه اندازی کرد.

محصولات عالی مقام شامل طیف گسترده ای از انواع خشکبار و آجیل و زعفران و شکلات و شیرینی میباشد که با بالاترین استانداردها تهیه و گردآوری شده‌اند تا با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت آنلاین در تهران و شهرستان‌ها در اختیار مشتری قرار بگیرد.

تمام هدف خشکبار عالی مقام ارائه محصول مرغوب و با کیفیت برای جلب رضایت مشتریان عزیز است که این مهم تنها با یاری خداوند و شما عزیزان که با اعتمادتان در مسیر بهتر بودن در کنار ما هستید، محقق خواهد شد.