قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط استفاده از خدمات فروشگاه آجیل و خشکبار عالی مقام (شعبه اینترنتی)

فروشگاه آجیل و خشکبار عالی مقام تلاش کرده است تا تمامی رویه ها و اصول خود را مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده تعریف و اجرا کند. ازینرو انتظار میرود کاربر (مشتری) در چهارچوب همین قوانین نیز عمل نماید.

همچنین شایان ذکر است در صورتی که به هر جهت در قوانین، رویه‌ها و یا نوع سرویس‌دهی فروشگاه آجیل و خشکبار عالی مقام تغییراتی ایجاد شود، به طور مشخص و روشن در همین صفحه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

بنابراین طبق قاعده پذیرفته شده در بین تمامی فروشگاه‌های اینترنتی فعال در ایران، ثبت سفارش مشتریان گرامی در فروشگاه آجیل و خشکبار عالی مقام به منزله پذیرش تمامی قوانین و مقررات سایت عالی مقام است.

ارتباطات الکترونیکی

تمامی ارتباطات بین مشتری و فروشگاه اینترنتی آجیل و خشکبار عالی مقام اعم از ثبت سفارش، پرداخت و پیگیری دریافت و ارسال مرسولات در بستر آنلاین صورت می‌پذیرد.

پرسنل عالی مقام همچنین مجاز هستند برای پیگیری سفارشات از طریق ارتباط تلفنی با شماره تماس ثبت شده در پنل مشتریان با آنها ارتباط برقرار کند.

واضح است که مشخصات و اطلاعات تماسی که مشتری در سایت ثبت می‌کند، تنها راه‌های ارتباطی مشتری و سایت هستند و فرض بر این است که کاملا مورد تایید مشتری است.

حفاظت از اطلاعات مشتریان

فروشگاه اینترنتی آجیل و خشکبار عالی مقام خود را ملزم به رعایت حریم شخصی مشتریان و محافظت از اطلاعات خصوصی آن‌ها می‌داند.

فروشگاه اینترنتی آجیل و خشکبار عالی مقام مسئول حراست از اطلاعات مندرج در پنل مشتریان بوده و متعهد می‌شود به هیچ عنوانی این اطلاعات را به نهاد یا شرکت دیگری واگذار نکند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

  • مشتریان گرامی در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز امکان انتخاب و ثبت سفارش در سایت را دارند.
  • پروسه پردازش و ارسال سفارشات (در تهران و شهرهای دیگر) حداکثر تا 12 ساعت بعد از ثبت موفق سفارش آغاز می‌شود.
  • پردازش و ارسال سفارشات مشتریان در روزهای غیرکاری انجام نمی‌گیرد.
  • تحویل سفارش در اماکن عمومی صورت نمی‌گیرد و لازم است حتما آدرس کاربر، متعلق به ساختمانی خصوصی باشد.
  • مشتریان گرامی باید هنگام ثبت سفارش کالای موردنظر، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به‌طور کامل تکمیل نمایند. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل‌ پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تأیید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه اینترنتی آجیل و خشکبار عالی مقام این حق را برای خود قائل می‌داند تا با برقراری تماس از کانال‌های ارتباطی ذکر شده، با مشتری تماس بگیرد و اطلاعات دقیق‌تر را دریافت نماید.

برای ارتباط با بخش پاسخ دهی به امور مشتریان و ارتباط با فروشندگان ما میتوانید از راه های ارتباطی موجود در صفحه تماس با ما استفاده نمایید.